Spolupracujte s námi

Chcete se podílet na vývoji tohoto webu a jemu přidružených a podpořit je? Chcete něco dělat pro komunitu českých a slovenských hráčů? Máte možnost. Stačí si vybrat to, co vám sedí nejlépe.

Rádi byste web propagovali nebo se domluvili na nějaké formě reklamy? Podívejte se na možnosti propagace nebo nás kontaktuje.

Tvorba obsahu

Občasný pisálek

Místo: http://www.czechbattlefield.info

Vhodné pro: hráče, co mají něco zajímavého a užitečného na srdci, něco o čem by se rádi podělili s místní komunitou

Možná témata:

  • vlastní herní strategie (nejlépe doplněné o názorné screeny), případně strategie přeložené z oficiálního fóra
  • tipy a triky, návody, rady jak hrát – ucelené a smysluplné, mohou být jak pro začátečníky tak pro ostřílené hráče
  • zajímavá videa, herní bugy apod.
Jak na to: tuto možnost mají všichni zaregistrovaní uživatelé. Po přihlášení stačí zajít do administrace (http://www.czechbattlefield.info/wp-admin/) a v menu vybrat vytvořit příspěvek. Zde napíšete svůj článek (staráte se jen o název a samotný obsah článku; pokud vložíte obrázek, jenom dobře; pište pokud možno spisovně, česky nebo slovensky a s diakritikou). Až budete hotovi, stačí kliknout na Odeslat ke schválení. Admin pak článek prohlédne, doplní údaje jako Rubriky apod. a schválí ho.
Pokud bude zájem o častější psaní a budete spolehliví, dostanete automatické schvalování.

Bloger

Místo: http://www.czechbattlefield.info

Vhodné pro: hráče, co se chtějí občas podělit o svoje pocity, názory s hraním či ukázat své výtvory

Jak na to: tuto možnost mají všichni zaregistrovaní uživatelé. Po přihlášení stačí zajít do administrace (http://www.czechbattlefield.info/wp-admin/) a v menu vybrat vytvořit příspěvek. Zde napíšete svůj článek (staráte se jen o název a samotný obsah článku; pokud vložíte obrázek, jenom dobře; pište pokud možno spisovně, česky nebo slovensky a s diakritikou). V sekci Rubriky pak zaškrtnete rubriku Blogy. Až budete hotovi, stačí kliknout na Odeslat ke schválení. Admin pak článek prohlédne a schválí ho.
Pokud bude zájem o častější psaní a budete spolehliví, dostanete automatické schvalování.

Redaktor pro Battlefield Heroes

Místo: http://www.czechbattlefield.info nebo vlastní web

Vhodné pro: náruživé hráče, co jsou schopni starat se o chod své části webu a produkovat pravidelně nějaké rozumné články, být schopen překládat z angličtiny a pravidelně sledovat fórum hry.

Jak na to:  pokud máte zájem napište mi na czechbattlefield@gmail.com. První (snazší) možnost je psát občas přímo na web do příslušné sekce, jednalo by se především o oficiální zprávy. Druhou možností je vlastní web spadající pod tento web, kde by se autor mohl rozvíjet dle libosti.

Strach mít nemusíte, z počátku vám klidně trochu vypomůžu nebo popostrčím ;)

Redaktor pro Ghost Recon Online

Místo: http://gro.czechbattlefield.info/

Vhodné pro: odhodlaného hráče, co je schopen starat se o chod své části webu a produkovat pravidelně nějaké rozumné články, být schopen překládat z angličtiny a pravidelně sledovat fórum hry. Pokud se dotyčný dostal do closed bety, tím lépe.

Jak na to:  pokud máte zájem napište mi na czechbattlefield@gmail.com. K dispozici je už předpřipravený web, takže začít je možné ihned :)

Strach mít nemusíte, z počátku vám klidně trochu vypomůžu nebo popostrčím ;)

Ostatní

Pokud byste měli zájem psát i o dalších hrách typu Play4Free, Free2Play opět stačí napsat na czechbattlefield@gmail.com.