Battlefield Play4Free nástroje

Server Watcher

Nástroj je určen především pro správce,  administrátory ale také organizátory herních akcí. Díky „Server Watcher“ můžete při hraní kontrolovat obsah herních inventářů a lehce tak odhalit hráče, kteří používají zakázané vybavení. Tímto odpadá povinnost kontrolovat zvlášť účet po účtu na oficiálních stránkách Battlefield – Play4Free a vše je tak mnohem jednoduší.

Odkaz: Server Watcher


Item Price Table

Zajímalo Vás někdy kolik stojí veškeré vybavení ve hře, aniž by jste museli zapnout hru a kontrolovat předmět po předmětu? „Item Prize Table“ Vám umožní zjistit kolik přesně by jste museli utratit, aby jste získali veškeré vybavení ale také za kolik a na jak dlouho si můžete pořídit jakékoliv herní vybavení ve hře.

Odkaz: Item Price Table


Battlefield Play4Free skills

Přemýšlíte za jakou postavu budete hrát, nemůžete se rozhodnout jak si rozestavět tréningové body a nechcete experimentovat přímo ve hře z důvodu pomalého přičítání tréningových bodů? Na „Battlefield Play4Free skills“ si můžete jednoduše navrhnout tréningový strom a nejenom se základními 30 body, program také podporuje možnost, kdy jste si zakoupili navíc 10 training bodů a pomalé přičítání tréningových bodů zde opravdu nehledejte!

Odkaz: Battlefield Play4Free Skills


Check them all!

Nástroj slouží ke zkontrolování hráčských statistik, díky kterým můžete zjistit, zdali se jedná o hráče, který podvádí tzn. využívá hacky a nebo hraje čestně. Nicméně program Vám nenapíše, že daný hráč je, či není hacker. Pouze Vás upozorní na řadu statistik, které nejsou obvyklé u běžných hráčů a vyčnívají u daného hráče. Proto se může stát, že některý hráč může vypadat jako hacker, ale přitom je to jenom výjimka a tento hráč se pouze řadí mezi pár jedinců, kteří sou v něčem lepší než ostatní.

Odkaz: Check them all!


Porovnávač zbraní

Hráči si můžou lehce zkontrolovat veškeré statistiky zbraně a všechny hodnoty si zobrazit a také je i porovnat s jinou zbraní, opravdu užitečný nástroj

Odkaz: BF-P4F Compare