Czechbattlefield Galerie

Jedna z nových sekcí Czechbattlefield(u) je Galerie. Hráči mají možnost sdílet své screenshoty ze hry s hráči zde na CZBF. V základu bylo vytvořeno celkem 7 kategorií, které by měly stačit na všechny druhy screenshot(ů). Další kategorie budou vytvořeny, bude-li o ně zájem.

Jak přidat fotky do galerie?

Screenshot nahrávejte jako „náhledový obrázek“ a do obsahu stránky napište zdali jste screenshot dělali, jak… popř. něco o něm.

Více fotografií z jedné události?

Pokuď máte více fotografií z jedné události a chcete je přidat najednou, jako náhledový obrázek zvolte hlavní fotografii, kterou chcete aby lidé mohli hodnotit a poté další vložte přímo do článku přes tlačítko > Mediální Soubory > Vytvořit Galerii. Do galerie můžete dát všechny ostatní fotografie které nám chcete ukázat.


Kategorie

Sekce pro hráče, kteří zachytí ve hře nějaké nezvyklé bugy, či zábavné animace vojáků či vozidel, které jsou způsobeny chybou ve hře.

Sekce pro hráče, kteří rádi tvoří, či upravují v grafických programech jako Adobe Photoshop, Gimp a další.

Sekce pro hráče, kteří zachytí určitý druh fail(u), neboli nepovedeného pokusu u uskutečnění určité věci.

Sekce pro hráče, kterým se podaří zachytit screenshot, který by jste normálně nezachytili a byl zachycen pravděpodobně s náhodnou schodou okolností.

Sekce pro hráče, kteří se rádi pochlubí svými úspěchy ve střelbě na dlouhou vzdálenost.

Sekce pro hráče, kteří se rádi podělí o své úspěchy ve hře, ve formě svého skóre, či počtu killů/zabití.

Sekce pro hráče, kterým se podaří zachytit zajímavý screenshot, který vznikl čistou náhodou nebo velkou snahou.

Sekce pro hráče, kteří mají pevné nervy s hráči, co neustále nadávají na jejich účet ale také si tyto „hádky“ zachytí pomocí screenshotu.