Ze zákulisí: na hře se opět pracuje

Je to nevídané, ale je to tak. Před pár hodinami se totiž na Twitter účtu jednoho z tvůrců hry objevila zprávička, že je momentálně ve hře a zkouší nové věcičky, tudíž to znamená, že se něco děje, něco se blíží a my se tak opět máme na co těšit.

Zde je originální znění tweetu od vývojáře s přezdívkou VitalBullet:


A na otázky, ať ukáže nějaký screen či něco, čeho bychom se mohli chytit a o čem bychom mohli spekulovat, zněla odpověď, že jedna z chystaných novinek by se těžko ukazovala a ty další mají být překvapení.

Tudíž toho bude více a s velkou pravděpodobností se jedná o čtveřici zbraní, jejíž příprava byla oznámena již dlouho dopředu.

Ať už to bude cokoliv, alespoň je vidět nějaká aktivita a snad se dočkáme i nového obsahu do hry, namísto neustálých slevových akcí a šílených akčních balíčků, kterých jsme si do sytosti užívali poslední měsíce.

 1. JoYoo

  no konečne

 2. Jezichlup

  nevěřím svým očím, to není možné.. :D Ale pochlapily se, alespoň se naučili psát, no a na druhou stranu podobných zpráv tady už bylo a furt nic, ale je pravda že teď se jich rojí čím dál tím víc

 3. Radek2707

  Coze asi jsem dostal infarkt. Konečně neco možna ze budu hrát zase na 100 % battlefielplay…….

 4. Thunder

  Stejně, když přidají ty nové zbraně musíte sáhnout zase do peněženky a platit. Za tuhle podprůměrnou hru už nedám těm darmožroutům ani korunu.

 5. TrauTenBerk

  Pěkné ale na CzBf si snima stejně nezahrajete ;) Další generace zbraní bude pořád lepší a lepší takzvaně OP takže na CzBf se budete mlátit pořád klackama a střílet po sobě lukem :D Sice +3 lukem ale pořád to bude luk :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *