Začátky v Myanmaru [US]

Tak dneska se celkem nudím tak vám zkusím popsat strategii na Myanmaru z druhé strany barikád, tedy za Američany.

 TIP: Začátky v Myanmaru [RU]

Jako u Rusů se snažte dostat do auta a když budete řídit nejezdit sami!!!!!!!!!! (na přání Espiho tu mám 10 vykřičníků)Vysvětlivky jsou zase stejné:

 • bílé šišky = respawny
 • tečky = pěší chůze
 • plynulé čáry = jízda autem, nebo čím chcete
 • červená šiška = umístění vozidel po začátku

US

Takže když se narodíte na respawnu č.1 (opět ten větší), rozběhněte se k autu a pokud řídíte POČKEJTE NA OSTATNÍ!!! Potom jeďte trasu A,C,D (červená). Až budete na A zaberte vlajku a pokračujete na C, většinou už na vás tady čekají rusové takže pozor na miny. Pokud tam na vás budou čekat, zkuste je nějak zneškodnit nejlépe RPG a miny (Bohužel ne každý je má), po této řežbě běžte po svých na D (je to lepší protože když pojedete můžete s největší pravděpodobností narazit na miny a čekající Engineery s RPG), až budete u D tak je lepší zapnout Satelit sken a pokud ho nevlastníte musíte se spolehnout na svůj zrak popř. Motion sensor. Bývá zde ještě nějaký zbytek nepřátel tak je jednoduše zneškodníte a vlajka je téměř vaše (při zabírání D pozor na nepřátele vyskytující se ve fialovém/růžovém kolečku a v okolí.)Po této velké akci zabírání vlajek se můžete vydat na B, ale to už je trochu moc abyste ho zabrali ;-) :-(

Teď je načase druhá trasa B,D (žlutá), která začíná na respawnu č.2 (ten menší).Většinou když se narodíte zde tak už nestihnete nastoupit do auta ani vzít bod A, takže bych si vzal auto (ve žlutém kolečku) nebo APC, které se objeví po zabrání A vašimi spoluhráči. Když pojedete na B a dostanete se za most, můžete si vybrat jestli pojedete až do chrámu na B nebo vystoupíte a půjdete pěšky, já preferuji jet autem, protože Rusové se tam také většinou snaží dojet a jsem Engineer tak nahraju celkem slušné body hned po začátku. Ovšem když nemáte prostředky pro zničení vozidel je lepší jít žlutou tečkovanou trasu. Nebývá zde moc nepřátel takže je celkem snadné zabrat vlajku. Po zabrání se můžete vydat po další části žluté tečkované trasy.Vede po hřebeni útesu, nebo co to je, kolem lanového mostu (zde pozor na snipery), dále dojdete až na D k mostu. Je dobré zde se schovat pod mostema překvapit protihráče, kteří brání D. Opět pozor na přicházející nepřátele z růžovofialového kolečka.

A to je konec strategie za US. Hodně štěstí vám přeje Jezichlup. Obě strategie (RU,US) na Myanmaru mám vyzkoušené a celkem fungují. ;-)

 1. Tribon

  Dobrá práce +1

 2. Voky0077

  Pěkné….ale když se tak nudíš, klidně bych ti poslal nějaká videa na sestříhání…nějak teď nestíhám :D

 3. VincentCZ

  Jediné fo nechápu,kam si s tím autem zajel?? :D :D

 4. VendaV

  Pěkné

 5. Skilleros

  Dobrý článek

 6. Stg.michael2

  +1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *