Velikonoční radovánky začínají

Velikonoční svátky právě začínají a jak se zdá, tvůrci tak nějak dostáli svému slibu, tedy alespoň v tom smyslu, že je v tomto období větší aktivita, co se týče různých akcí.

Vyberete si?

Dokážete si odemknout M145?

První akce je celkem originální i když ve výsledku se taky pěkně prodraží.

Všichni známe M145, optiku, kterou spousta lidí zbožňuje a která se nedá normálně koupit.

S touto akcí však tuto možnost mít budete, stačí uhádnout otázku.

Kolik přístupných žebříků se nachází na mapě Karkand pro assault mód?

Jedná se o anketu na oficiálním webu, tudíž navštivte tento odkaz a vyberte, podle vás, správnou odpověď.

Čas tak učinit máte do 20.4. do 15:00. Jestliže pak v anketě bude mít správná odpověď nejvíce hlasů, tvůrci do obchodu M145 přidají, aby si ji mohl koupit každý.

Případná cena této optiky však prozrazena nebyla. V minulosti se však prodávala za 9999 Funds.

Uhádni kolik a kup si Piraně

Druhá akce stojí na úplně stejném principu, tedy uhádni otázku, hlasuj a pokud se komunita uhodne, něco vyšleme do obchodu.

Tentokrát se jedná o vylepšení Piranha Mags.

Otázka zní: Kolik existuje vylepšení?

Myšlena jsou veškerá vylepšení, ať jsou v obchodě či ne, včetně skinů na zbraně (avšak jenom ty, co jsou dostupné v obchodě). Různé elite a veteran legacy kousky se nepočítají.

Čas máte opět do 20.4. do 15:00.

Eliminuj zajíčky

Poslední akce nepochází od tvůrců hry, ale je od hráčů pro hráče.

Princip je jednoduchý, jedna skupina budou zajíčci a druhá lovci. A jelikož jsou zajíčci krvelační, všichni se budou chtít pozabíjet navzájem.

Zajíčci mohou mít:

 • Pistol
 • Nůž
 • Defibrilátor
 • Gadgety

Oproti tomu lovci mají pouze:

 • Nůž
 • Defibrilátor

Výbušniny a určité gadgety jsou zakázané.

Bookmark link na server.

Odměnou bude nejenom uspokojení z honu, ale pro ty s nejvíce zabitími i nějaké ty Funds.
Připraveno je totiž 8 kódů na 2000 Funds.

Akce se bude konat 20.4. od 20:00 do 22:00.

Další informace naleznete zde.

 1. GgGCZE

  Wtf já chtěl kódy na Fundy moreeee

 2. Stejky

  No, upřímně si myslím, že pokud tyto community challenge splníme, tak nakonec budeme překvapeni, kolik tyto doplňky budou stát. Pole mě by o tyto věci mohli dát nějaký event.

 3. tomassevcik

  jeeeeeeeeee ja chtěl FUNDS :D

 4. TrauTenBerk

  Obdivuji ( spíš možná lituji :D ) všechny co jim za ten jejich přístup ještě posílaj prachy. Dělaj jak kdyby dávali ty kódy ze svejch prachů :D Panebože je to jejich vymyšlená měna a vůbec by je nezabilo kdyby jednou za měsíc dali kód na fundy, oblečení nebo gunu. I přiblblej bonus XP/credit booster v kódu potěší. Ale oni nic :D jen čekaj až to v kasičce zacinká :D nebo vymyslej nějakou přiblbou hru což je většinou ztráta času.

  • Voky0077

   Děláš jako bys jim dřív žádný prachy neposlal :D

   • TrauTenBerk

    Netvrdím že ne ale to byla vidět z jejich strany nějaká aktivita. To co předváděj poslední rok a půl je otřes.

 5. Stejky

  Myslím si, že už na tuto hru zcela kompletňe kašlou, třeba takový BF Heroes o to si pečují, ale Play4Freee to už asi odepsali……..štve mě to

 6. kelnar11

  Když už na to serou. Tak bych dal do oběhu komunitě map editor. A nechal bych je ať si hráči udělají vlastní mapy apod. (ano sice by se to zahltilo sračkami jako CS, ale taky proč to neudělat jak v CS tzn. že dokud se nepřipojíš na server kde je jiná mapa kterou nemáš, tak ti to nebude stahovat apod.
  Nebo v jejich sekci na návrhy, do které zavítal modrý jednou za uherák, jsou tuny návrhů na mapy.
  Ale oni se vymluví na to že by to engine nestíhal a chcou aby hra byla nenáročná. Neříkám ať z toho udělají Battlefield 5 ale ať se starají D: D:
  Tyhle forum eventy stojí za hovno. Kdyby udělali nějáký in-game event bylo by to lepší. (třeba to s deaglem) Aspoň že teď na Velikonoce je omrzela ta kravina: Natoč montáž, pošli to a vyhraje to nějáká youtube/BFforum celebrita :D

 7. Stejky

  To s těmi mapami je dobrý nápad, ale EAsy si s tím nechce dělat práci, a navíc, už to zde jednou psáno bylo, myslím, že je třeba škoda, že ve hře nejsou mise (odměnou by byly např kredity), V BF Heroes tyto mise mají, sám jsem to chvilku hrával, a ty mise nebyly špeatné, ale celkově toho hře docela hodně chybí, a myslím si, že jestli EAsy nechce naštvat i tu malou menšinu, která do této hry, i přes tyto okolnosti dává peníze, tak by se měla dát do kupy, a trochu na hře zapracovat (neříkám, že by museli pořád dávat Fund cody, i když kdo by nechtěl? :D)

 8. Stejky

  Navíc stejně tyhle doplňky jsou jenom další způsob, jak z lidí vymámit prachy, jim nejde o spokojenost hráčů, ale jen a jen o peníze………EAsy, Easy zklamali jste mě :(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *