Vánoce od Easy? Jeden obrázek

Už zítra přijde onen den, kdy pod stromečkem mnozí naleznou nějaké dárečky a obvykle bývá zvykem, že i ve hrách, zvláště v online hrách, hráči něco hezkého dostanou. Takže co dostanou hráči BFP4F? Nic?

Bohužel to tak vypadá. Dnes se totiž na webu objevil jakýsi vánoční pozdrav z celého studia Easy, kde jsou podepsané největší ryby.

A to je prosím (zatím) všechno. Kde jiné hrají mají kupu akcí a dárečků, zde je zatím ticho po pěšině. Snad se zítra tvůrci s něčím vytasí (případně pozítří pro vyznavače Satanů, pardon, Santů), jinak se ukáže, jakou mají tvůrci na této hře zájem. A zda-li pak má smysl investovat čas (a peníze) do tohoto podniku.

Popřát všem hráčům pak můžete na oficiálním fóru ve vlákně Happy Holidays!

 1. killer_killer9

  Ten obrázek ledatak vytisknout a požít jako terč. :D Jestli nedaj žádný kód, dojdu si pro něj sám.

 2. kelnar11

  No je to Easy tak co čekat :-) Ale nechápu když má Heroes event, ve kterém se točí fundy tak proč ne Play4free? Kdyby zejtra vydali tu Basru tak by to nebylo špatný..

 3. kelnar11

  Malá rada: Na Vánoce nečekejte mnoho… Nebo budete zklamaní z toho co jste nedostali.. Tak Vás potěší i maličkost. Mě stačí kapr, bramborový salát a tuna cukroví :D

  Btw: Trautenberk: Už stahuju hru! Ale Path of Exile :D

 4. okilm

  Tak aspoň, že to tím kódem napravili… Ale stejně 2k fundů v porovnání s předchozími roky slabota (i když bych si neměl stěžovat, kdy se mi to stane mít 2k fundů zadara)…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *