1. urbi

  Neda sa dat EA na súd po tom jak downgradly tie zbrane ?

  • soldierXXXX

   EA má špičkové právníky takže se z toho zas dostane :/ .

  • Johncze (admin) Autor příspěvku

   Jelikož jsi odsouhlasil při registraci „obchodní podmínky“, tak dost těžko.

  • kelnar11

   Ale jestli bys to vyhrál, tak bych ti říkal: Pane :D

 2. KICKASSault[CZ]

  Hoší, tak nějak fungují „draví američtí podnikatelé“ (vývojáře z toho vinit nemůžeme). Nejlepší obrana je, přestat to hrát. Bohužel, aby je to postihlo chtělo by to přestat hrát všechny jejich tituly. Může to totiž být jejich záměr, přesunout nás třeba na Battlef. 3 a tam nás zase trochu oškubat. Ale ikdyž to přestanem hrát a nedocílíme tím vrácení některých změn, chtělo by to, vrátit nám prachy. To je pravda. Nebo aspoň kompenzaci, protože nějakou dobu jsme s nimi hráli s deklarovanými vlatnostmi.

 3. KICKASSault[CZ]

  Ono totiž, když se nad tím zamyslíme – potřebuje EA ve hře původní hráče? Co tam dělají? Znají nazpamět mapy, mají již nakoupeno a nic dalšího nekupují a navíc bez milosti jim střílí nováčky. Takže o staré hrače třeba moc nestojí a soustředí se na nové, kteří neví, jak ta hra vypadala předtím a naše protesty přejdou.

  • Johncze (admin) Autor příspěvku

   Tak tak, EA má takovou mediální sílu, že stačí prostě jedna malá kampaň a mají tu další vlnu nových tváří, takže je to nijak nepálí.

 4. KICKASSault[CZ]

  Má někdo představu na jak dlouho je projekt Play4Free zamýšlen? Jak dlouho plánovali na začátku, že bude fungovat? Nebo aspoň vyvíjen než přestane podpora?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *