Teroristický útok (ohlédnutí za akcí)

Toto bude krátký článek o tom, jak já posuzuji včerejší akci.

Ze začátku, jako obvykle, strašný bugr s rozřazováním a organizací. Na TS všichni křičeli jeden přes druhého. Několik lidí si nepřečetlo seznam zbraní a tak většina dotazů byla o zbraních.

Když jsme se přenesli přes tuto hroznou část a přihlásili se do hry, US bylo jasně řečeno, že mají být u A a co oni, pár nejmenovaných jedinců (OndruM musím jmenovat) přišlo/přilétlo a začali nás zabíjet, když nám ukazovali, co a jak. To nám ještě museli vyslvětlit, že po Johnym nemáme střílet (létal tam nad námi v bojové heli).
Během celé hry se nám Johny staral o zábavu a to svými pády, padal tak často, že neměl už heli, tak musel letět stíhajdou a držel se u nás na místě pomocí sklopeného motoru (držel S). A samozřejmě se mu to párkrát nepovedlo a jednou spadl i na mě.
Mně se osobně hra líbila, byl jsem v pozici nesmrtelného a všemocného (byl jsem schovanej v tanku a když někdo vylezl, tak jsem ho střelil granátem)(a RPG bylo zakázáno). Takže jsem měl pár killů. Zabil mě jen Johmy, když na mě spadl se stíhajdou. A pak po mně střelil raketu, tak jsem ho střelil tankem a ubral mu 4x tolik, co on mně a někdo ho dodělal MP7.

US neměli šanci, tak se to ukončilo a odměnu dostal ten s nejvíc killama. Pak bylo jedno kolo only knife v lesíku.

Závěr: Nedostatečná organizace, jinak zábava.

 1. Carry

  Neřešíš to trochu moc nebo je to tím, že jsi nebyl na více akcích? :D Počkej až budeš na akci, kterou organizuje Ferda, no to si teprve budeš trhat vlasy :D

  Btw. OndraM jo? Počkej na michalskila :D :D

  • Fercik

   notak vis co kdyz sou tam lidi co se zeptaji to se hraje zombie ? tak mam chut to delat ale kdyz se mi do ty akce zacal montovat theo notak to mne nastvalo vic :D a kdyby si lidi cetli celej clanek a vedeli o p4f vubec neco nez ho jenom zapnout tak by to bylo lepsi uz vim ze to budu muset psat jak pro debili aby kazdy pochopil

 2. VendaV Autor příspěvku

  Byl jsem na Yetim, toho organizoval kdo? To bylo ještě horší.
  No, my tam stáli a oni přilětěli v helině a začali nás zabíjet.

 3. OndraM

  Vendo nic proti ale když vám to oni vysvětlovali tak sem stál v Hammru na Ačku a čekal.Pak tam přišel Blizhard a tam ty problémy teprve začaly.A po akci sme si mohli dělat co jsme chtěli tak mi nevyčítej že jsem vás zabíjel.

  • VendaV Autor příspěvku

   Po akci ano, ale před akcí jste k nám přišli a začali nás zabítej.

   • OndraM

    Ses asi posral před akcí sme nic nedělali :D

 4. plasikCZ

  Jako nic proti tomu co jsi tu napsal ale u US všechno zkazil BIizzHard, myslím, že kdyby tu akci organizoval jen Salkatos možná to mohlo dopadnout jinak. A osobně si myslím že BIizzHard je „stracené“ dítě.

  • Sgt.Martin

   :D ako pocujem tak ta akcia bola uspech :D tak asi ani o nic som neprisiel :D

   • Jezichlup

    Já tam taky raději nebyl (ale chtěl sem) :-D :-D

 5. Jezichlup

  No článek pěkný ALE organizaci bych moc nerozebíral ono když si hodně lidí nepřečte co má dělat celé se to zdrží jen kvůli pár lidem a nikdo neposlouchá co má dělat a jen mele furt dokola nějaké pi*oviny tak to je pro organizátora/y těžké (není to mířeno proti Vendovy) ;-)

 6. Carry

  Boha neřešte to, akce jsou o srandě a ta pokud byla tak stačí ;) Nikdy nebyla žádná akce, kde by si zúčastnění (všichni ne) přečetli pořádně pravidla a dále jde také o to, že pravidla se v průběhu často mění. No a co se týče organizace, umlčet desítku lidí najednou (pardon za diskriminaci, ale o level těžší to je u kategorie pod 15 let :D) a nějak je smyslplně rozšířit a zopakovat pravidla taky není lehký. A to je důvod, proč jsou naše akce tak hrozně legendární :D

 7. Miroslav612

  Tak to neber zase tak tragicky :) ved je to akcia pri ktorej sa máš zabavit a .. :) ano každý sa pýta..jak ked som bol 1x tiež som sa pýtal.. a tí ktorým to povedali a nepochopili bohužial… vždy sa nájdu aj taký

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *