Soutěž

Středa recon, čvrtek assault

Týdenní soutěže pokračují a tak vezměme dnešní i tu včerejší najednou. Připravte si sniperky na long range a Grenade Toss-Back Combat Skill.

Recon Wednesday

Na středu  byla nachystána nová soutěž, která prověří právě vaše sniperské zkušenosti. Pro ostřílené hráče to bude hračka a nováčci se mírně zapotí. Vaším úkolem totiž je vyfotit screen range kill minimálně +180 a navíc vám musí zůstat v zásobníku alespoň 3 náboje.

Ze zaslaných snímků bude náhodně vybrán jeden výherce, který obdrží 2000 Funds.

True Shot Number

Druhá soutěž je opět trefa do tajného čísla, tentokrát je ukryté někde mezi 0 a 500. Takže zasílejte vaše screeny se skórem v těchto hodnotách.

Taktéž zde na vás čeká 2000 Funds.

Screeny spolu s názvem dané soutěže můžete zasílat do 05/12/2012 – Recon Wednesday

Minulý týden opět nebylo tajné číslo nikým odhaleno, takže výherce byl akorát hráč Laxus-G, který byl náhodně vylosován z první soutěže.


Assault Thursday

Dnes je čtvrtek, což znamená výzva pro assaulty. Pro ty přichystáno něco zajímavějšího.

Za úkol totiž máte udělat screen, který zachytí Rebound kill +30 (zabití nepřítele jeho vlastním granátem). Navíc vám však musí zbývat minimálně 100 HP, což už je celkem výzva.

TIP: Pro možnost házet zpět nepřátelské granáty je nutné mít naučený Grenade Toss-Back Combat Skill, kolik na něho potřebujete úrovní a kde ho vůbec najdete zjistíte snadno na http://www.skills.czechbattlefield.info.

A opět pro hledače:

Veteran’s Body Count

Rozmezí je mezi 888 a 1388.

Více snad již není potřeba dodávat, snad jen, že minule vyhrál hráč Szillhunter a své soutěžní screeny můžete zasílat do vlákna 06/12/2012 – Assault Thursday.

 1. Nowakov

  tyhle úkoly mi přijdou teda dost těžký…

 2. Fercik

  na snipera sam ani ne za 5 minut ale assault WTF ?? to snad ani nejde kdyz ten skill je i casto nefunkcnej

   • VincentCZ

    jednou jsem ten granát odhodil a zabil 2 lidi ale mejitel mezi nimi nebyl :) dá se s tím zabíjet jen si na to musíte zvyknout jak v call of duty a že by byl nefunkční,to se vám jenom zdá jede v pohodě :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *