Sleva na slot

Slot pro dalšího vojáka za polovic + drb

Od dnešního dne je na několik dní aktivována výhodná sleva na nákup dalšího slotu pro novou postavu, pokud jich máte na účtu dvě a více.


Sleva je pěkných 50%, takže vás nyní bude stát 1249 Funds. Pokud tedy máte rádi všechno hezky pohromadě, tedy všechny postavy na jednom účtu, není nad čím přemýšlet.

K nákupu slotu přímo na webu se jednoduše dostanete skrz odkaz http://battlefield.play4free.com/en/extras/buyCharacterSlots.

Akce má platnost do 23.4. 10.00

 

A ještě k tomu drbu: Včera se jeden z hráčů pochlubil, že se náhodou dostal na PTE, který byl na krátký okamžik otevřen. Nebyl přímo ve hře, ale údajně v server browseru zahlédl úplně novou mapu, prý se jednalo o pouštní mapu, teda alespoň v originále, což znamená, že by se opět jednalo o recyklovanou mapu z BF2.

Otázka je, zda nás pouze onen hráč netahá za nos. Více si můžete přečíst na oficiálním fóru.

 

 1. WoalaReconCz

  nechápu k čemu to je prostě si udělejte novej účet než zbytečně utrácet kredity já mam účtů asi 5 ;-D

 2. chose55

  Už se taky těšim na novou mapu.

 3. xStOmRx

  Já mám všechny třídy na jednou účtu, ale pak mám ještě čtyři další účty, kde mám jen jednoho vojáka, protože tak před půl rokem jsi k založenému účtu dostal 20K creditů, tak jsem si na každém pořídil zbraň na forever a teď je dovybavuju ze supply dropu… kdyby tu byl nějaký začátečník, který by měl o takový účet zájemn napište… :)

  • SmexXik

   Tak ja bych to bral =D

 4. kelnar11

  takový mimo mísu ale… na srovnávači zbraní jsem si dal svoji M95+3 s tím vylepšením co mám (precision barell a balistic scope) a pokud jsem to dobře pochopil tak dostřel max dostřel je 392 M… Challenge accepted

 5. Snipermaniak

  :D :D jointy :D :D no to sem taky zvědav a čtu tady že je odstavka dalsi takze by to snad mohlo uz bejt i ve hre trebe naka ta mapa nebo ty nove zbrane…

 6. Radoš

  ne, na pěti :D :D

 7. kelnar11

  a co líp.. když chceš hrát za postavu na 2,3,4,5 atd. účtě tak se musíš odhlásit, přihlásit na 2. účtu a resetovat hru..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *