Tipy a Triky

Rush: první sada tipů

Rush mód už s námi pár dní je a tak se vyrojilo také několik tipů, rad, návodů, jak být v Rush úspěšný, tedy ubránit své stanice až do konce nebo je naopak všechny do jedné zničit.

Rady sepsal hráč AWSD.

Útočníci

 1. Buď vždy agresivní – pokud útočníci nikdy nepoleví ve svých útocích na stanice, obránci pak nebudou mít prostor a čas seskupit se a vytvořit nějakou kvalitnější obranou linii.
 2. Vždy útoč ve skupinách – Skupině útočníků se určitě lépe zabírá stanice než jednomu a obránci to tak mají o hodně těžší.
 3. Vpadni nepříteli do boku – snaž se využívat postranních cest (i když třeba delších) a obejít přední linie a vyhnout se hlavním a hlídaným cestám, abys nepřítele překvapil.
 4. Nekempi – i když jsi recon nebo bráníš aktivovanou stanici, zůstaň stále v pohybu, ať nepřítel nemá šanci připravit nějakou větší akci

Obránci

 1. Pokud je jedna stanice aktivovaná, snažte se, aby byla i ta druhá stanice bráněná. Často se totiž při aktivaci jedné stanice všichni obránci rozeběhnou k oné stanici a druhá tak zůstane nechráněná.
 2. Sleduj okolí – i když útočníci jako tým selhávají, vždycky tam hraje někdo, kdo vyniká a nedělá mu problém zaútočit zezadu a zničit celou stanici sám i s jejími obránci.
 3. Pokud je naopak tým útočníků silný a přehrává obránce, je lepší soustředit se pouze na obranu jedné stanice a druhou raději obětovat.
 4. Snažte se útočníky vždy zatlačovat nazpět k jejich pozicím, čím více životů jim uberete, tím větší šance pro vás.
 5. Pokud již mají útočníci málo ticketů, vytvořte silnou obrannou linii, protivník je totiž zoufalý a chce zničit stanice stůj, co stůj.
 6. Jestliže útočníkům zbývá zhruba 10 životů, vrhněte se na ně (případně deaktivujte stanici). V této fázi již nemá smysl hrát si na obránce.

Tohle rozhodně není všechno a tak v brzké době další přibudou v samostatné článku.

 1. Trio.Trol

  Dobré.

 2. Jezichlup

  Hmm..tak zhruba jsem na to prisel sam, ale hodi se to ;-).

 3. DKiller

  Zase prima článek +1 :)

 4. Šalený Vyhulenec

  Líbí se mě hlavně ta věta buďte agresivní :D Tuhle taktiku razím od začátku kempení je na nic!

  • Jezichlup

   Ja nemam rad campery uz od Counter sriku tam se za to i banovalo.

   • kelnar11

    No.. osobně nemám rád lidi co banujou za kempení (je to prostě styl hry..a chcu vidět jak někdo s 15kg težkou zbraní a k tomu dalšíma sračkama naběhá 5 km a stále bude jako rybička) Ale kempení se vyplatí pokud jsi medic a máš MG36 a vylezeš s dalšíma medicama na střechu :D

 5. Stg.michael2

  ++1

 6. nowaxcz

  Užitečné rady.

 7. Morte_cz

  je škoda že se podle těchto rad neřídí všichni, nebo aspon většina lidí v mém týmu na serveru :D

 8. Sgt.Martin

  je to celkom uzitocne :D ja sa týmito radami riadim uz od zaciatku :D

  • TrauTenBerk

   Kolikrát už sem psal teamu aby šel rovnou bránit Bčko když je druhej team naskillovanej a pokaždý si k Ačku běželo min 6 lidi pro smrt :D

   • Morte_cz

    :D to znám .. stačilo by kdyby si hráči alespon četli co se píše v chatboxu .. i když chápu že je to problém když assaulti kolikrát ignorují i hlášky need ammo …

 9. Peter

  Jo super rady, ještě bych uvítal rady, jak na lidi s Aimbotem, který je v kombinaci s Elite USAS naprosto nechutný:) Ale tyhle dobré rady jsou přínosem:)

 10. Voidloss

  Pokud máš USAS,aimbot je zbytečnej:D. Spíš mě štvou aimboteři s pistolkama,jako Sikici85,Livelove,Kenblock ,Black Panter atd…

 11. SkrillexSVK

  Diky za rady dufam že pomozu :)

 12. MorbidAngel

  Takže jsem se tady dočetl , že když mám jít koupit 10 rohlíků tak jich mám koupit 10 a ne 7 , parádní tipy , mockrát díky , 100 palců hore .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *