arena

Premium Aréna

Máme 1.2. 2013 a nastal čas odhalit Vám naši novou soutěž a to Premium Arénu, která se řídí jednoduchými pravidly: „Hrej, vyhrej a získej!“.

Nemá cenu psát informace do tohoto článku, protože všechno potřebné ohledně této soutěže pro Premium hráče, můžete najít po kliknutí na obrázek niže.

Na stránku se můžete dostat také skrz Premium sekci!  

Zde bych chtěl pouze dopsat, že počet Arén není konečný, budou jenom přibývat a všechny Vaše názory, ať už pozitivní či negativní, můžete psát níže do komentářů.

 1. LeBaseBuilder

  heh, to aby som si kúpil prémium :D

  • Martenson

   Pitpetr ty sa tešíš asi najviac že :_D ? zase by so to všetko pobral :D

 2. Theo Autor příspěvku

  Také ještě bych chtěl dodat, dnešním dnem byly uzavřeny Airmapy, samozřejmě počítám s tím že v blízké budoucnosti jejich chod opět obnovíme!

 3. Miroslav612

  no to je pecka.. vaaauu… tie operace vyzeraju velmi zaujimavo + tie obrázky k tomu :)
  je to skutočne pecka ;)) dobrá práca

 4. Jezichlup

  To vypadá lákavě, ale myslím že po nějakém času nehraní sem vyšel ze cviku takže moje hra bude vypadat jako od začátečníka :-D no a jinak jsem se dozvěděl zase jen to že budou odměny, ale vůbec nevím jak to bude probíhat (tzn. skoro nic nevím, ale mile rád si počkám.Zní to až moc lákavě :-D )

  • Theo Autor příspěvku

   Je tam napsaný princip hry a všechny ostatní detaily, každopádně máš pravdu že u každé Arény to bude jinak, ale chci je odhalit postupně a vždy tak připravit lidi na něco „nového“. ;)

  • Espiritu1938

   tys vždy hrál jako lamka…nevim co nam tu namlouváš…

 5. Stg.michael2

  niesom premium pravidla mam preštudovane a mam otazočku či bi sa non premium mohly niekkedy pripoji? (ak bude volne miesto)a sledovat to life a ak bude sa chciet pripojit premium tak (pozorovatelia) odidu zo serveru ak teda nebude inak volne miesto a este jedna ak prebehlne kontrola inventara ? dakujem ak ste ma pochopily…

  • Stg.michael2

   *ako prebehne ?

  • Theo Autor příspěvku

   Toto mě opravdu nenapadlo, samozřejmě pokuď budete chtít sledovat a nebudete nijak překážet organizaci na serveru, tzn. nebudou s vámi žádné problémy tak nevidím důvod proč by jste se nemohli dívat. Samozřejmě jde i o to, pokuď budou na serveru místa, pokuď ano tak můžeš zůstat a sledovat, pokuď ne tak budeš muset opustit server a udělat místo Premium hráčům.

   Jinak, kontrola inventáře… Oficiální statistiky umožňují vidět co máš právě na herní postavě nasazeno, neboli co máš v inventáři přímo ve hře. No a díky tomu poznáme kdo má věci které jsou zakázané atd. Samozřejmě si nemyslím že by někdo z Premium hráčů porušoval pravidla, když už jsou Premium, ale i tak je toto pravidlo zavedeno.

   • Stg.michael2

    dakujem ma nenapadlo že štatistiky ale dakujem a ak bude volne miesto a budem mat čas tak sa velmi rad pozrem ….

 6. DKiller

  Sakra já nemám Premium :(

 7. columbus

  skoda ze nemam premko

 8. Fercik

  no sice mam premium ale p4f uz sem fest dlouho nehral a oproti hram bf3 a crysis 3 je tp neco jineho a stejne ja bych nikdy nemel sanci nic vyhrat takze se mi tam neoplati az tak chodit ale nekdy mozna dojdu

 9. patronapv

  dobře :D

 10. Ujfy

  Dobré, sice BF v podstatě již nehraji, ale kvůli normálně „nezískatelným“ odměnám se přijdu podívat ;)

  • Jezichlup

   na to jsem taky velice zvědavý jestli to bude stát za to, tak se taky zapojím, ale jinak mě už P4F nebere tak moc

   • Ujfy

    stačil by mi „obyčejný“ CB obleček :D

  • Miroslav612

   asi Mruvka??? už si ho dávno mal mať…nehraš najhoršie len si kup ;) neboj sa lutovať určite nebudeš..

 11. Silver_Fox_CZ

  Skvělý nápad – čekám spoustu nových CZBFťáků =)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *