Nový systém soutěží

Jak už bylo zmíněno dříve v mém komentáři, mám v plánu zavést nový systém soutěží, které organizujeme. Určitě se zde najde mnoho lidí, kteří tento systém nebudou mít rádi, ale možná i ti, kteří si ho oblíbí a budou rádi za tuto aktivitu. Nadcházející dva týdny proto budu pracovat právě na tomto a chtěl bych Vás poprosit o rady, vylepšení popř. i vlastní nápady, které bych už při práci s tím to systémem mohl zpracovat.

Hlavní změna

Náš současný systém soutěží byl založen na jedincích, kteří si našli čas a byli ochotni organizovat velké soutěže, časově většinou hodně vyčerpávající. Nicméně jsme chtěli udělat větší změnu, abychom mohli hráče více motivovat k hraní těchto soutěží a mohli je hrát i „bez nás“. A proto jsme se rozhodli zavést tzn. systém bodování, díky kterému nebudete za výhry v soutěžích získávat ceny, ale body, díky kterým si poté budete moct vyzvednout přímo na stránce výhru, kterou budete chtít. Budete motivování ji získat a budete moct získat to co budete chtít.

Výhry

Výherní ceny by se dělily do určitých kategorií, a také by zde bylo pár časově omezených výher, které by byly tvořeny speciální nabídkou a to pouze po určitý čas. Kategorie se budou hlavně lišit cenově, tzn. dražší kategorie => lepší odměny => více potřebných bodů ke koupi.

Soutěže

Již jste mohli číst o systému misí, dá se říct že soutěže budou hodně podobné, ale bohužel nebudou trackovat ( zaznamenávat )  vaše statistiky, ale bude zapotřebí poslat screenshot. Z toho vyplývá, že soutěže budou rozděleny na 2 kategorie.

 • CZBF Soutěže
  • Jsou ty, které znáte doteď a jsou organizovány hráči. Místo výher budete tak dostávat body, ale oproti Mini soutěžím jich bude zdaleka více a budou rozdány hned po soutěži.
 • Mini Soutěže
  • Jsou ty, kde nebude zapotřebí organizace CZBF a k výhře bude potřeba poslání určitého screenshotu. Oproti CZBF soutěžím bude ale odměna v daleko menším měřítku, nicméně se bude  jednat hlavně o soutěže typu:
   • Nahraj určité skóre
   • Zabij určitého hráče s vybranou zbraní
   • A další…

Jaká je má představa?

Bude se jednat o samostatnou sekci, podobnou CZBF Profilům, kde budou tyto stránky:

 • Tabulka nejúspěšnějších hráčů v soutěžích + aktuální počet jejich bodů
 • Seznam soutěží + aktuální soutěž pro daný den
 • Odměny, které si budete moct díky nahraným bodům zakoupit

Nicméně se bude jednat o poměrně dost kódování a proto mi to dá také chvíli zabrat, aby bylo dobré zabezpečení, nedocházelo k chybám a systém byl lehký na přidávání nových mini soutěží. Jakmile bude dodělán systém misí tak bude tato funkce pravděpodobně napojena či upravena pro systém misí. To se uvidí.

Pomozte mi

Chtěl bych Vás poprosit o nápady, ať už mise či různé funkce, které by jste rádi v tomto systému viděli. Byl bych za ně moc rád a proto bych otevřenou diskuzi na toto téma velice uvítal. To by bylo vše, děkuji všem, kteří si přečtou tento článek a budou ochotni i pomoct, zapojením se do diskuze svými nápady.

 1. dand.dand

  TWL tohle je ukrutne dobry to je BEZ chyby.To jak si to predstavujes tak to ma byt jen na konci ty mise ty bysme mohli udelat az ty tu sekci atd udelas at se netrapis misema jinak good very good;-)

  • Theo Autor příspěvku

   Ono potrvá než se systém misí dodělá, takže to nevadí a aspoň si zvyknete na nový systém dříve a poté už lehce pochopíte jak to funguje u systému misí, protože se bude jednat defakto o to samé, pokuď se nic nezmění.

 2. Jezichlup

  No tak ty mise by mohli být řazeny od lehčích po těžké = zabij minou 1 hráče dále 2, 3, 4, atd. potom by se mi líbila mise dej max. ranged kill = najdou se max. dostřely všech sniperek a každou z nic dej max. ranged kill a kdo zabije, vyfotí bude odměněn..

 3. radek2707

  No nemám ti do toho co kecat ale : mel byt tam byt nejaky kontrolovaci program fotek protoze v některých programech jde celkem lehce přepsat tabulku výsledku ( jen upozorněni )

  • Theo Autor příspěvku

   Ty si sám budu kontrolovat :) + Máš do toho co mluvit, tohle není pro Premium ale pro všechny CZ/SK hráče :)

   • petas8

    Máš do toho co kecat…. to mě dostalo XD :)

 4. Ujfy

  Hezký :)
  Navrhuju soutěž zabij JoYoo s P90. Impossible :D

  • kelnar11

   Ono stačí zabij ho s jakoukoliv zbraní, protože: Well you definately need the L85 and FAMAS AND dual slot. Prebuy these, make sure to get the nemesis stock. With the rest of your funds buy body armor. Don’t forget to wield your 93r, in case you get in a tricky situation with your L85 and FAMAS. (z diskuze o třídě assault, téma: Storage kit or L85? :D)

  • Pepa.Z.Depa

   Ja bych neřekl impossible..

 5. Uctik

  To je dost dobrej nápad :) Jen aby nám později nedošly nápady na soutěže a pak konec…

 6. attihonyi

  príjemné prekvapenie, znie to zaujímavo, som ceľkom zvedavý aké to bude keď sa to vykryštalizuje

 7. Jezichlup

  Spíše by to chtělo nahodit téma: jaké mise třeba pro RECONA ??? tak aby lidi přemýšleli nad konkrétními nápady jinak v tom nevidím moc smysl v této debatě..

 8. Uctik

  Nešlo by to tak že třeba v Omanu jak je ten jeřáb tak tam by se postavil Recon a musel by trefit nepřítele v určitý vzdálenosti… „Oběť“ by stála vedle medica aby se jí zbytečně nezapisovaly smrti… Jen by se muselo dodělat nějaké skupiny jako např. Skupina A s M95 B s L96 atd. Měby se to líbilo ale co ostatní… To nevím :)

  • kelnar11

   Problém je v tom že manuálka v míření nemá žádnou odchylku kulky… takže ti zkušení to zmáknou hned a lamičky až na druhej zásobník… jedině střílet z poloautomatu/automatu a max zoom by byl lvl 3 (nevím jestli je 4).. Spíše bych udělal něco jako biatlon: budou 4 závodníci (pokud možno se stejnými zbraněmi) a každý závodník bude muset jak v normál biatlonu sejmout terč… a každý závodník by měl 4 terče… terče logicky budou dělat nepřátelé… Pokud nedá hlavu tak trestné kolečko nebo nějáká jiná penalizace… kdo doběhne nejrychleji a byl nejpřesnější vyhrál.. Jako biatlonovou vzduchovku bych viděl něco co má každej sniper: SV-98 bez vylepšené hlavně nebo M24

 9. Uctik

  Ale tam by byl problém v tréninku… Jeden Recon může mít sprint na 3 a druhej na 1… Ale to by se nějak spravilo

  • kelnar11

   Jednoduše… ustanoví se jedna rychlost a pak se to zkusí ve hře….. ale stanovil bych největší možnou rychlost ať neběží půlku Dalianu hodinu jestli bude rychlejší než ten který má stanovenou rychlost tak nebude hrát tak dlouho než si to přenastaví.. aby, ale měli šanci i opozdilci tak budou různé zkratky… ovšem zkratky nejsou legální a tak tam budou zabezpečené claymorkami :-)

   • Uctik

    Zkratky nejsou legální… Mluvíš o tom jak o zločinu :D Jinak už to vidím dám tam claymore chvilku počkám a BUM :D Krásná smrt podvodníka..Ale ještě bych tam nasadil pár sekuriťáků… Kdo by podváděl tak buď usmrtit nebo nahlásit…

    • kelnar11

     Nj… ale musel by bejt menší počet terču :-) btw: Myslím, že bys nebyl rád kdyby jsi se sral dlouhou cestou a nějákej hajzl by tě předběh zkratkou :D Myslel jsem to tak, že kdo chce tak ať si zkusí zkratky… pokud je přežije :-) Ale nesměl by ty claymorky střílet a hrálo by se bez vyhýbání claymorek…

     • radek2707

      Stačí mít tréninkové body proti claymorkam

 10. Uctik

  Mohlo by být taky dobrý to, že v Omanu (díky dlouhý silnici) by se podél postavilo pár lidi (jakákoliv třída)a nesměli by se poté ani hnout… Mezitím by pár Assaultů na auto (GAZ?) nasadilo pár C4 a to by se poslalo po tý silnici… Kdo by strefil C4, zničil by auto a dostal body…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *