Update

Miniupdate – minizměny

Dnes proběhl menší update, který ani netrval tak dlouho, jak bylo avizováno. A co přináší? Nemusíte se bát, není to nic negativního.

Jelikož je dostupný seznam změn, víme to celkem přesně:

 • Zlepšen výkon hry na mapě Karkand Rush
 • Využití služby Windows Error Reporting – pro automatické zasílání zpráv po pádu hry přímo Microsoftu
 • Při získání nového levelu se už nezobrazuje „0 Credits Rewarded“
 • Lehká vozidla nyní dostávají správný počet poškození, pokud jsou zasaženy APC

To je vše, oficiálně.

K prvnímu bodu: bylo sníženo rozlišení tzv. lightmaps a byla  pravděpodobně snížena i maximální viditelnost – méně věcí k vykreslování, více FPS pro každého
K poslednímu bodu: ve hře to znamená, že nyní vozidlo zásahem APC dostane poškození za přímý zásah, dosud to bylo pouze poškození způsobené explozí, tudíž bylo mnohem menší.

Dále byly zvýšeny časy, kdy se pro obránce zruší část dostupného území po zničení jejich M-comů a to na 30 sekund mezi 2. a 3. fází hry a 25 sekund mezi 3. a 4. fází hry (dosud to bylo 20 sekund).

Viz příspěvek od ay.j.eng.

 1. sgt.petrczech

  Tak to celkem jde :D ale já neměl na karkandu rush nějaký problémy :D

 2. Nowakov

  U těch APC jsem žádný rozdíl nezaznamenal. Na zničení malého džípu je potřeba 5 ran stejně jako předtím..

 3. Jezichlup

  hmm..asi se tam někdo probral anebo přišla kontrola (tak jako ve škole. Nedělám nic, ale až jde učitel tak honem honem něco, aby se neřeklo :-D )

  • VincentCZ

   No aspoň něco :) taky jsem rád že začali trochu něco dělat

   • Jezichlup

    jojo dobré něco, ale jestli nezaberou pořádně tak jsou tady další lepší F2P střílečky (Warface, Planetside2, má být dokonce nějaké Call of Duty online) takže jestli nezaberou tak je BF v řiti..

 4. kelnar11

  Tak ten Karkand jsem taky nepocítil :D Jinak myslím že zesilovat APC který už tak je zesílený je blbost :D Ale zase něco začínaj dělat…(i když to se mi taky zdá jako levárna: Hele hoši, uděláme pro ty cucáky pár updatu a pak budem zhoršovat a hrabat money (to vysvětluje i ty nedávne ankety) a budem se ospravedlňovat těmi updaty!)

 5. Miroslav612

  no tak celkom fajn,len dufam že ten Karkand bude lepší.. často mi dost laguje takže dufam že to bude už iné a lepšie..

 6. Martenson

  no ja osobne si myslím že by to malo pomôcť hráčom čo hrajú na low grafike a aj to fps ako sa spomínalo tiež by sa to malo zlepšiť voči iným mapám ja som tiež cítil na pc že ten karkand rush nejak stráca fps o 20-25% percent horšia hrateľnosť už len pri pohybe na mape … a to som na iných serveroch nepociťoval sem tam lag pri moc krutom kropení a ja to niekedy dávam aj v behu … nwm nemám vyskúšané uvidíme či sa to fakt zmenilo :D … nechce sa my na karkand rush a možno aj preto že tieto zmeny tam mohli byť svkor… hlavne to vyrovnanie fps . mne tam len to vadilo že to sekalo viac ako na nejakej inej mape …

 7. columbus

  alespon se snazi delat neco novyho to respektuju :)

 8. Stg.michael2

  no ten čas ok

 9. foXikk

  du skusist to aPc vs lehka vozidla. xD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *