Kódy na včera zveřejněné zbraně

Všichni to očekávali, ale vývojáři nás překvapili rychlostí, jakou uvolnili kódy na pronájem včera zveřejněných zbraní.

 • Assault: AN-94 Abakan
  AAP4-TR32-CECG-PQQP
 • Medic: QJY-88
  A37B-QPH9-DGSL-BQ8T
 • Recon: M110
  8EX5-25EK-WRUU-H8F2
 • Engineer: AKS-74U
  2QEL-MFAD-46UK-GNTD

Kódy zadávejte na http://battlefield.play4free.com/en/store/redeem – následně tuto zbraň uvidíte ve svém klientovi.

Pronajatá zbraň pomocí kódu má platnost 24 hodin. Platnost kódů jako takových končí 1.8. v 10 hodin našeho času.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a vyzkoušejte. Určitě budeme rádi, když se o zkušenosti s novými zbraněmi podělíte v komentářích či v diskuzi.

 1. WARRIOR_CZ

  Tak sem si prošel síly všech tědlech zbraní a řeknu to asi takhle: Nejsou nejlepší, ale ani nejhorší.

  1. AN-94 Abakan: Střílí po dávce 2 ran. Na blízko dobrá, ale musí se klikat. Což je někdy otravné. Střední vzdálenost je pro ni nejlepší. Na velkou vzdálenost je blbá, protože se ty 2 kulky nestrefjej do nepřátele, ale jenom jedna. A to při síle 18 dmg je málo. Podle mě je lepší SCAR-L. A asi nejsem sám.

  2. AKS-74U: Sílu má dost velkou, ale střílí pomalu. Jak asi tušíte, je s ní nejlepší střílet na malé vzdálenosti. Třeba na Sharqi / Basra. Jenže tím, že dá míň Ran za minutu, tak je horší. Oproti MP7-Elite má sice větší Sílu, jenže dá Míň ran a tak je slabší. AKS-74U je i míň přesná, má menší Ráži, střílí pomaleji a má míň nábojů. Lepší je MP7-Elite.

  3. QJY-88: Tato zbraň je hodně podobná M60-Elite akorát s tím, že má větší Ráži, ale ještě menší Přesnost. Přesnost téhleté zbraně je otřesná a na vetší vzdálenost je nepoužitelná. Náboje mají sice velkou Sílu a velkou Ráži, jenže tato zbraň střílí pomalu a ještě nepřesně. Z této „čtveřice“, se my zdá jako nejhorší zbraň. O hodně lepší je M246 SAW HOLOSIGHT.

  4. M110: Nejlepší zbraň z této „čtveřice“. Pokud si ji někdo chce koupit, jste na správné volbě. Srovnával jsem ji s SVD-Elite, protože jsou si nejvíce podobné. Můžu jednoznačně říci, že je M110 LEPŠÍ. Sílu má sice menší, ale má větší ráži, víc Ran, větší Přesnost a víc Nábojů. Největší rozdíl od SVD-Elite je její přesnost. SVD-Elite strašně moc „kope“. Tato zbraň „kope“ možná o polovinu méně !!! Takže je lepší a jednoznačně ji doporučuju.

  Prozatím sou nejlepší zbraně:
  1.: SCAR-L
  2.: MP7-Elite
  3.: M249 SAW HOLOSIGHT
  4.: M110

  Doufám, že se Vám toto vysvětlení líbilo :)

  • admin Autor příspěvku

   díky za vyčerpávající odpověď :)

  • admin Autor příspěvku

   Dnes jsem zkoušel tu M110 a pokud říkáš, že kope o polovinu méně, nechtěl bych tu SVD ani vidět :/ čekal jsem spíš (ne)kopání ve stylu SVU-A kde se dá střílet hned po sobě, tady mi zaměřovač poskočí někam do… takže nikdy více.

   • WARRIOR_CZ

    Ale ta SVD opravdu kope minimálně o 30 % více. Ta M110 je oproti tomu skoro jak nic. A SVU-A sem nezkoušel. Ta se mi zdá až moc slabá. Tak nevim.

   • WARRIOR_CZ

    Tak sem se koukal na tu SVU-A a asi neni tak špatná. Damage na větší vzdálenost má horší, ale zase má 2x víc Ran a míň kope. I když ve hře píšou, že je míň přesná. Asi jí zkusim :)

  • admin Autor příspěvku

   Teď jsem si vytvořil novou postavu a pronajal si AKS-74U a jsem celkem spokojený.

  • admin Autor příspěvku

   jo, díky, chybička se vloudila :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *