Kill s Vehicle Repair Tool?

Ahoj ve hře hraju pod nickem krabsimon za assaulta (lvl22) a pod nickem hymbajs za recona (lvl15) ale to není důležité… Nedávno jsem si založil postavu Engineera a jednou takhle na Mashtuuru jsem je na pozici F3 v džípu. Byli jsme pod palbou a tak jsem s Vehicle Repair Toolem opravoval zevnitř stále jako pasažer auto. Zničeho nic mi to napsalo Killed Enemy tak sem se udivil, podívám se nahoře do zabití a vidím že sem někoho zabil Vehicle Repair Toolem :). Zabili jste někdy někoho touto věcičkou?? A když už se mi takovýto kuriozní kousek poštěstil tak to byl rovnou Double Kill :).
...

 1. Fercik

  To je skoro to same jako kdyz proti sobe jedou 2 dpv jedno porad bouchne tys je zabil proto že si tvemu autu ve vterine pridal par hp a uz se to stalo hodne krat i mne

 2. TrauTenBerk

  Peknej lolkill :) Levou ruku mas ale nakou postizenou ;)

 3. Sgt.Martin

  som nevedel ze to ide

 4. Sgt.Martin

  :D kazdy charakter ma trolovaciu zbran … assault c4 … medic ma defiky … engineer ma rpg a po novom toto a co ma sniper ???

  • Theo

   Asi ho umlátil k smrti! :D Nebo na něj zkusil pěst draka jako Bruce Lee :D

 5. Frenk98

  Já už delší dobu za Medica kašlu na nůž na SarQi RUSH . Vylezu u A COMU po dvou žebřících a vytrolim tam defíkama skupinku často sniperů :D Dobrý trik ;)

 6. Boban517

  +1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *