Hráčské blogy

Jak rozpoznáváte hackery pomocí statistik?

Trochu netradiční příspěvek, kterým bych se chtěl obrátit na vás, hráče. Pro jistý projekt bych rád věděl, jak konkrétně využíváte veřejně dostupné statistiky pro odhalení potencionálních hackerů.

Čím více poznatků tím lépe. Pište prosím konkrétní postupy z jakého čísla vycházíte, zda je případně kombinujete či používáte nějaký vzoreček, rád budu i za vymezení hranic kdy zabanovat/v pořádku/podezřelé.

Děkuji předem všem, kteří poskytnou své „know-how“

 1. Miroslav612

  1.hmm jednoducho sledujem toho hráča ako sa pohybuje a čo robí.nestriela tak ako by tá zbran mala strielat tie výstrely su také trhané a niektoré gulky vobec nieje počut.
  a je jasné pokial ten hráč zabije niekoho na 2 vystrely cez polovičku mapy tak to dojde asi každému.
  2. pozerám na jeho štatistiky „akuračka“ a „headshots“ pokial má „akuračku“ medic assault alebo engineer viac ako 35% – 40% je to jasný hacker ktorých vzdy nahlásim a až potom kickujem… to je z mojej strany.

  • Theo

   Take nesmíš koukat jen na hlavní stránku ale podívat se i na jeho statistiky přímo do kolonky „Weapons“ … Může mít akuračku 25%, ale přitom může mít 75% akuračku na pistoli ;)

 2. TrauTenBerk

  Já mrknu na statistiky pokud to není sniper tak headshots rate. Když je to na hraně tak mu mrknu na guny jestli má nějaký vylepšení a kolik má headshotů v poměru k počtu zabití. Když je to sniper tak koukám na pistol

 3. kelnar11

  První se podívám jak se jeho postava hýbe… Jestli je křečovitá (furt na někoho míří a střílí ve zlomku sekundy a vpravo nahoře vesele nabíhaj killy) tak podle mě už je adept na hackera.. Pak se kouknu na jeho statistiky HS rate popř. mu ještě mrknu na zbraně.. jestli dal s AEK range za 220 tak už je jasnej :D Hlavně se koukám na range třeba u pistole je range 100+ mission impossible a jinak jak říká Trautenberk: Poměr HS ke killům a taky napomáha K/D jestli je to chytrej hacker tak si nastaví aby hack mířil na tělo a ne na hlavu a tím pádem je HS rate na nic (vlastní zkušenost z Combat Arms)

 4. Johncze (admin) Autor příspěvku

  Díky, prosím piště pouze co se týče ohledně statistik, čísel. Chování ve hře nemůžu evidovat :)

 5. Carry

  No třeba na Acurracy nekoukám vůbec. Headshot rate na hlavní stránce, pokud je nižší jak 60% tak na weapons přehled všech zbraní, podle toho je většinou jasný všechno, kouknout jednotlivě na každou zbraň. U pistolek je HS podle mě výrazněji vyšší – takže tam i na ranged kill (nedávno tu byl frajer M9 150m+) a poslední řadě jak dlouho už hraje.

 6. Theo

  Je také důležité koukat na to kolik má celkem počet zabití, jelikož pokuď zatim zabil třreba jen 15 lidí, tak je docela možné že může mít klidně HS rate 40% a víc…

 7. kelnar11

  Jinak se dívat na K/D s ohledem na to kolik času strávil v bojové technice.. je rozdíl když někdo lítá v heli a má K/D např. 5,5 a naopak ve vozidlech byl max. 5 minut a má K/D 5,5

 8. JackHcz

  No tak pokud uvidím hodně dobré skore a pořád zabíjí a no prostě když se mi nezdá tak se mu podívám na Headshot rate a pokud má víc jak 40% je to hacker a automaticky ho nahlásím.
  Jenom takovej dotaz poslední dobou se mi stalo že mě zabil neviditelný hráč prostě mu byla vidět jmenovka ale ne skin je to jenom bug, nebo nejáký hack?

  • DANGER_x3

   Já jsem takhle neviditelnej docela často…, náš internet laguje jako prase a sem tam se stane, že se tak prostě připojím…, je to bug

 9. JoYoo

  ako tu povedalo už veľa ľudí pozerám hs rate a accuracy na všetkých zbraniach ktoré používa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *