Horyss na Mashtuuru

Nazdar lidi, tak jsem se po roce vrhnul do natočení čehosi. Nad mým výkonem jsem byl udiven (pozitivně), když se mi povedlo stáhnout fraps. Potom jsem se snažil několik hodin stáhnout Sony Vegas. To se mi povedlo taky. Ale v tu chvíli jsem nevěděl, že naučit se s vegasem pro mě bude těžší než to nějakym způsobem vůbec stáhnout. Tak jsem pro vás něco zpatlal, doslova zpatlal. Video během uploadování a podobných přesouvání hodně utrpělo na grafice. Na začátku byly luxusní HD záběry, na kterých byly vidět všechny detaily a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Snad se vám to alespoň trochu bude líbit. Přeci jenom je to můj první výtvor. Příště už to snad bude lepší. Zkusím udělat nějakou montáž s nějakou sniperkou (mám jich zásobu), ale aby to bylo zajímavé, co třeba SV98?

  • Horyss

   Ale prrrd…

 1. Voky0077

  S SV98 je dobrá sranda…bohužel ve hře nemám Tracer (nevejde se mi do inventáře), ale dá se luxusně použít právě pokud chcete dát kill s „Tracerem“ ;) Dost často se totiž stává, že SV98 do hlavy vezme 99HP :D
  +1 za super video…njn není to lehké proti tobě hrát ;)

   • Horyss

    Njn, jak jsem psal, na začátku byl uplně luxusní HD záznam… bohužel, čekat polovinu dne než se video nahraje na youtube jsem nechtěl… Hold se to nějako posralo víc než jsem chtěl…

 2. ApparoX

  dobre ty vole :D

 3. JackHcz

  Ty si lucker MG36 s M 145 scope to ti závidím :D jinak super video

  • Horyss

   Ten scope mi ale za 2 dny dojde a nemám BF na další :D

 4. Valkyrie

  Hezký. Já jsem včera zrovna dokončila jedno video s SV-98 :-).

 5. xStOmRx

  Hustý! Je to běžná tuctuvka, ale ta hudba z toho dělá úplně luxusní záležitost!!! Udělal jsi mi radost :)

  • Horyss

   Však ano, vybral jsem jednu z povedenějších her… Je to hned první hra kterou jsem natáčel :D Příště zkusim udělat něco i s lepší grafikou… :)

 6. Horyss

  No, děkuji všem za všechny ohlasy, i za ty záporné. Příště se to pokusim poladit… A klidně si napište co by jste rádi viděli.

 7. kelnar11

  první minutu jsi mě zmát nebo jsem si myslel, že máš inga s MP5 a M145 a pak jsi mě dojebal tím jak jsi hodil lékarnu ale jinak pěkný (a poklona, že nemáš reflexy na max :D)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *