Heroes & General: Infografika

Znáte Heroes & General? Pokud ne, utíkejte se podívat na http://www.heroesandgenerals.com, jedná se totiž o mix tahové strategie a realistické akční FPS odehrávající se ve 2. světové válce (můžete hrát za obě strany) a díky jejímu pojetí se jedná o naprosto ojedinělý projekt.

Ve hře můžete navíc řídit velkou škálu dopravním prostředků od obyčejného kola (!), přes džípy po útočná letadla nebo se můžete usadit za protiletecký kanón. Plusem je pak opravdu podrobné až profesionální možnosti úpravy zbraní. To vše s pěknou grafikou si pak však vezme svou daň v podobě větších nároků na počítač. A jelikož je hra stále v Beta verzi, neustále se vyvíjí.

Před nedávnem tvůrci přišli se zajímavou infografikou, která obsahuje spoustu čísel, kterých hráči dosáhli během letošního roku.

Víte například že hráči už na kole ujeli přes 2,2 milionu kilometrů?

 1. kelnar11

  Náborář? :D Ale uvažoval jsem o téhle hře.. Nemusí být špatná, ale mi by se líbila i verze ze současnosti… Což je battlefield se strategickou mapout :D

 2. Overdose (Ujfy)

  Tak jsem zkoukl video a nevypadá to zle. Pokud opravdu můžu chlapa zabít lopatou, tak do toho půjdu :D

 3. TrauTenBerk

  Vypadá to zajímavě sice to pro mě nebude ale instaluji na zkoušku ;) Nick FuTraL

 4. TrauTenBerk

  Ale jo dá se to ;) Jen je napikaču jak se při každým killu prozradí místo killkamero. Už sem si koupil bazuku :)

 5. TrauTenBerk

  Dostala mě nejvíc podceňovaná zbraň druhé světové a to je jízdní kolo :D Nejřív sem se na něm zabil já, potom sem sním přejel spolubojovníka a nakonec sem sním dostal i nácka :D To kolo je hrozně OP :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *