Elitní zbraně za 50 kreditů na PTE!

Rádi byste si vyzkoušeli elitní a prémiové zbraně, ale jejich pronajmutí za kredity je pro vás přespříliš drahé? Nebo je zbraň dostupná pouze za Battlefunds? Nyní si můžete všechny tyto zbraně vyzkoušet doslova za hubičku. V rámci testovacího prostředí – PTE (http://pte.battlefield.play4free.com) si můžete v obchodě pronajmout každou zbraň na 1 den za směšnou cenu pohybující se od 50 do 100 kreditů.

Tak neváhejte a využijte této skvělé nabídky, dokud ta tu možnost je.

Jedinou nevýhodou je, že tato nabídka se z neznámého důvodu nevztahuje na zbraně pro assault třídu a na PTE již není aktivované Tier3 (od 1.7.).

Pokud ho již nemáte, je pro PTE klient si stáhne update, který má opět cca 1 GB.

 1. WARRIOR_CZ

  Asi blbej dotaz: A co je to to PTE ??? Děkuji :)

  • admin Autor příspěvku

   PTE – public test environment – něco jako testovací prostředí pro širokou veřejnost (místo aby si zaplatili testery, naženou na otestování nových věcí samotné hráče, kteří dělají vývojářům zpětnou vazbu), naposled mohla veřejnost testovat Tier3 a mapu Dragon Valley. Pokud si chcete vyzkoušet, najdete ji na http://pte.battlefield.play4free.com/en/ a opět se zaregistrujete a stáhnete klienta (akorát složka v Dokumentech je společná pro obě hry) – opět tak začínáte s postavou na 1.levelu… – to je tak ve zkratce :)

   • WARRIOR_CZ

    Takže PTE je taková BETA na novej Update ???

 2. Horyss

  Bohužel, PTE server byl pozastaven, píší že se brzy vrátí zpět, myslím že s dalším kolem testování Tier3 nebo Dragon Valley.

 3. Pingback: PTE opět v provozu, v četně Tier 3! | CZECH Battlefield Play4Free

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *