Hráčské blogy

Denní mise (nápad)

Kdo byl dnes na TS trochu ví a pro ty co neví, tak prozradím a rozvedu.

Jelikož můžeme využívat herní profily/statistiky teoreticky by se dalo udělat něco na způsob denních misí/daily missions nebo i achievementy.

Jak by to vypadalo?

Každý den, třeba v 10.00 by se na webu objevil úkol – mise – například nahrát 100 zabití do 24 hodin od přijetí mise. Prostě byste šli na nějakou stránku, zaregistrovali jste si svoje postavy (aby se vědělo, kdo je kdo) a pak byste mohli přijmout danou misi. V tu chvíli by se všechna čísla z vašich profilů uložila na web, což by byl výchozí stav, kdy začínáte hrát misi. No a pak pokud splníte danou misi, vrátíte (do oněch 24 hodin) se na web a dáte zkontrolovat, v tu chvíli se vaše aktuální statistiky prověří s těmi, co se uložili při přijmutí mise a pokud opravdu máte o oněch 100 zabití více, dostanete nějakou odměnu – zde je pak zádrhel nebo spíše otazník, jelikož by se jednalo třeba o nějaký pohár/ikonku nebo něco, co by se zobrazovalo u vašeho jména na dané stránce třeba v žebříčku, možná by se pak čas od času dal získat nějaký kód a nejaktivnější člen týdne (například) by získal třeba něco do hry.
Samozřejmě byste nemuseli na stránku chodit a dávat pokaždé kontrolu, aby se vám odměna započetla, 24 hodin po zahájení mise by to automaticky zkontrolovalo vaše statistiky a buď máte splněno nebo ne (stránka by vám třeba mohla poslat email).

Jde hlavně o to, že by se tak zase dala hra trochu oživit a díky velkému počtu různých údajů v profilech by mohli být poměrně různorodé mise.

Co myslíte? Využili byste toho, co byste dali za mise? Něco byste udělali/pojali jinak?

Zatím je to čistě jen nápad, takže k realizaci daleko, ale tato možnost by tu byla.

 1. Theo

  Nápad dobrý, realizace bude určitě těžší hlavně když se najdou lidi co toho dokáží hodně vymyslet ale nakódovat to bude těžší :D každopádně bylo by to dobré a kdyby to šlo nějak propojit ještě s webem aby to nebylo na externí stránce tk by to bylo jenom +3 … Např. dokázat to dostat do profilů které jsou na fóru. Tím myslím když si dole kliknu na jméno hráče tk se mu dostanu na profil a tam můžu vidět jeho splněné mise např atd.. Ještě lepší by pak bylo dokázat ten profil spojit i se jménem po napsání komentáře, teď tam někteří z nás mají herní profil, který si vytvořili pomocí článku a zadali adresu do kolonky „webová adresa“… No každopádně bylo by to jenom velké +3 a okořenění hry.
  Jestli se do toho vrhneš tk přeju pevné nervy, protože to dá určitě dost práce.

  • Fercik

   mas pravdu no mne taky behaji napady hlavou ale provest je tak nane radeji zapomenu
   jinak napad chvalim kuli tomuhle bych si p4f mozna i obcas zahral

  • Johncze (admin) Autor příspěvku

   jj, propojení by bylo fajn, zkusím na to už myslet při návrhu, ale z počátku budu rád, když to bude čistě fungovat na oddělené stránce :)

 2. Carry

  Naprosto geniální nápad :)

   • Voky0077

    Jo jo Johne, něco jsi říkal na TS :D
    Myslím, že různých nápadu na mise by bylo hodně ;)

 3. Jezichlup

  hmm.. no nápad dobrý už jen realizovat.. ;-) zase něco lákavého a vůbec by nevadilo jen tak 4FUN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *