Další velkolepý vánoční výprodej Battlefunds

Abyste měli za co kupovat všechny ty krásné nové věci (viz. seznam „dárků“), můžete nyní využít dalšího výprodeje Battlefunds, kde při nákupu získáte pěkný bonus.

700 Battlefunds – žádný bonus – 700 Battlefunds

1540 Battlefunds + 10% bonus = 1695 Battlefunds

3290 Battlefunds + 25% bonus = 4115 Battlefunds

8750 Battlefunds + 35% bonus = 11815 Battlefunds

Akce platí do 18.12. 9:00 našeho času.

Do akce nejsou zahrnuty platby přes SMS a výdělky přes SponsorPay.

 

 1. Johncze (admin) Autor příspěvku

  nešlapou :) jejich chyba

 2. Theo

  No kamaráde, nevykašlalo… Jakmile zvýšili ceny, tak se jim zvýšil profit, a hooodně jim to vyhovuje, takže ty ceny nepůjdou dolů a vypadáto že vylepšní na forever nebude… Pročítal sem fórum a tam si slavný vývojář Silvianoshi zavtipkoval na jednoho, co měl podobný názor jako ty, a jeho reakce byla takova: Profit je velmi vysoky, divil by ses kolik lidi to kupuje… Takze měnit to nejspíš nebudou ;) Jhony, jinak měl bych zájem ti tu pomáhat, psal sem ti to už do toho článku ohledně pomoci při dělání příspěvků, tk jestli by byl zájem… ;)

 3. Johncze (admin) Autor příspěvku

  Super zprávy :), dnes odpoledne (po 14h) ti dám práva na psaní apod. a další info ti pošlu na mail, co jsi uvedl při registraci. Teď vážně nestíhám dělat články navíc, takže se pomoct určitě bude hodit ;)

 4. Theo

  Ok, rád vypomůžu ;)

 5. Snipermaniak

  Kdyby slo kupovat pres sms tak kupuju :D ano jejich chyba :D

 6. Theo

  Nevýhodné přes sms… Sám sem si to kdysi tak říkal, také patřím do věkové kategorie mladších :D (17). Ale radši řeknu tátovi, a koupím si přes účet za 900kč ( teď šíleně padá euro, takže to bude možná i levnější) kolem 11000 BF v akci. Nez vyhodit 400kč kreditu za 3200 odhadem…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *