Chcete poslouchat herní rádio? Není problém

Máte-li rádi rozhlasové vlny nebo prostě rádio obecně, kterým zaženete vlézavé ticho a ještě se třeba něčemu přiučíte nebo zajímavého poslechnete, můžete vyzkoušet Battlefield Radio.

Jedná se o amatérské vysílání jednoho z hráčů, které vlastně nefunguje jako pravé rádio, které by běželo nonstop, ale jako jakási sbírka rozhovorů, debat.
Celé to organizuje hráč Army89Delta a figuruje také jako hlavní řečník, který si do své „show“ zve další hráče z komunity (tedy z oficiálního fóra) a většinou se jedná o nějaké ty známější osobnosti (aktivní disktující na fóru).

Pro mnohé však může být nepřekonatelný problém, že jsou rozhovory logicky vedeny v angličtině.

#2 Rozhovor s EA_Eisscratch

Zde se stál přísedícím přímo jeden z členů vývojového týmu Easy, takže žádné malé ryby. Bavili se například o v té době čerstvě představeném updatu a řeč byla také o zbraních pro mediky.

#3 Rozhovor Ghostrider0067

Prozatím poslední rozhovor z 16.9., který byl uskutečněn s hráčem Ghostrider0067, který je známý svou slabostí k málo používané zbrani M14 EBR, se kterou však umí pěkně řádit. Řeč tak bude logicky o zbraních pro recony a dojde i na pistole.

Co dál?

Pokud vás rozhovory zaujaly, těšte se na příští týden, kdy je naplánovaný další díl, kde spolu k jednomu stolu společně virtuálně zasednou Fixnow a Vitalbullet, tedy další pohlaváři z Easy studia.
Probírat se budou, jak jinak, nadcházející změny ve hře.

Battlefield rádio můžete sledovat na Twitteru nebo využít Faceboook.

  1. DKiller

    Dobrá věc jak si již říkal není to nonstop ale je to dobré +3 :)

  2. Voky0077

    Zajímavý nápad, možná někdy si to poslechnu :D

  3. Jezichlup

    no tak zajímavé to je, ale že bych vyměnil Rock Max za BF rádio.. asi ne :D :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *