Česká a slovenská komunita kolem BFP4F? Opět rosteme

Alespoň co se týče herních serverů, tak určitě. Poslední dobou jich několik přibylo a tak určitě nebude na škodu  udělat jejich menší představení.

Momentálně všechny české a slovenské servery (o kterých víme) spadají pod některý z místních klanů, ačkoliv ne všechny servery patří přímo danému klanu, ale financuje ho jedna osoba.

Tak jako tak je momentálně dostupných 5 serverů, kde máte nejvyšší šanci zahrát si s hráči se stejnou národností a užít si tak o kus větší legraci :).

KAT

Klan KAT aktuálně spravuje 2 servery:

TITAN

Klan TITAN aktuálně spravuje 3 servery:

Všechny servery mají aktivní veškeré dostupné ochrany proti cheaterům a na většině z nich také běží místní CZBF Tool.

Tudíž určitá míra kvality a pohodlí je zaručena už v základu.

Klany také stále přijímají nové členy, takže jestliže chcete být součástí nějaké party a zahrát si třeba zápasy proti zahraničním klanům, neváhejte.

Teamspeak

Pokud však chcete ještě o stupeň lepší zážitek, nutností je TeamSpeak, šikovný program pro hlasovou a textovou komunikaci. Jak na instalaci máme hezky popsané zde.

Pro připojení na náš TeamSpeak server vám stačí zadat tato IP adresa: 37.157.199.189

Právě tam najdete nejen oba klany a jejich členy, ale také další hráče se kterými můžete hrát hru a zároveň s nimi být ve spojení, což má velice pozitivní dopad na spolupráci a také se pobavíte.

Ano, přicházíte o spoustu legrace :).

A jelikož kromě BFP4F častí návštěvníci hrají i spoustu jiných her, najdete tam i speciální sekce pro bezpočet dalších her od těch legendárnách (Diablo, DotA), tak i ty úplně čerstvé kousky (Loadout či War Thunder). Jednoduše přijďte a přesvědčte se na vlastní oči, či spíše uši.

Budeme se těšit :)

  1. Gřupik

    Je možný na KAT servery získat VIP?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *