Čerstvý komunitní set pro recony

Po nedávných úpravách zbraní už není nic stejné jako předtím a to platí i pro kity, které tak v některých případech třeba ztratili na hodnotě, nebo už nejsou tak zajímavé. Proto měla komunita pár dní na vytvoření vlastního nového kitu pro recon třídu.

Hráči posílali své návrhy a finálový výběr byl pak zadán do ankety, tudíž výsledek měli po celou dobu v rukách sami hráči. Vítězem se stal ManBearPig88 a právě jako odměnu dostal svůj vysněný set, kteří si všichni ostatní mohou nyní zakoupit.

Obsah balení:

optika Vulcan Range Ace

 • M24
 • Piranha Mags
 • Vulcan Range Ace
 • Precision Barrel
 • Thunderbolt Stock

Tento zajímavý setík pak pořídíte za 7199 Funds.

Ačkoliv se nejedná o žádný top výběr toho nejlepšího na trhu, rozhodně budete originálnější než drtivá většina hráčů na serveru a přitom ostatním způsobíte dost vrásek na čele, až jim proženete kulku hlavou.

Set najdete jako vždy v herním klientovi v sekci Deals a není nijak omezen na úroveň postavy.

Jako bonus je dostupné video přímo od vítěze i z ukázkou tohoto setu:

 1. Voky0077

  Je to směšné, scope je snad horší než ten základní, a jediné co bych na tomto setu ocenil je precision barrel. Kdyby byla cena okolo 5k fundů OK, ale takhle opravdu ne ;)

  • war.und.war

   scope je v pohodě, akorát ta cena ta je fakt příšerná.

   • FockerWulf

    Asi tak no :D

 2. killer_killer9

  Tohle se nebude moc prodávat.. M24 je sice zábavná sniperka, ale je od lvlu 12 tak proč ji kupovat za 7000f. Jo máte k tomu nějaký vlypšení jenže nejsou žádná sláva kromě precision barrelu. Navíc za 9000 máte set s L96, dobrými attch. + saigu takže se podle tenhle community set nevyplatí.

 3. kelnar11

  Budu hádat… neobtěžovali se vymyslet něco lepšího a tak udělali soutěž o set na recona a ani se neobtěžovali najít opravdu dobrou kombinaci a tak sebrali nějákého známého youtube let’s playera, který se moc nevytáhl, protože populární lidi ví co je dobrý že? :D.. Když už set s M24 tak elite’s paintjob+precision barrel+viper mags+ tactical stock za tu cenu a žádnej scope: Je hřích vyměnit tak krásnej základní scope za hnusnejší jinej :D

  • DANGER

   No tak od tý doby, co jsem si koupil Enhanced Scope M95 používám jenom ten scope co byl na ní.., teď mám teda ještě desert ballistic, ale to je ten samej scope s jinou barvou…, nevyměnil bych :)

   • kelnar11

    taky mám ty scopy, ale na M24 je dávat moc nechcu :D akorát mě sere že ten obyčejný ballistic co koupíš v obchodě ti ukazuje ve hře matoucí dráhy střel (nebo je nechce někdy ukázat vůbec) ale díky své barvě není jako pěst na oko na sniperkách což se o desertu nedá říct :D Celý mám woodland camo a mezi stromy straší můj naleštěný desert ballistic scope :D

 4. Morte_cz

  No co se mě týče tak bych víc ocenil Precision barel ve sleve .. byl by mnohem praktičtější a mnohem víc kupovaný, protože m24 se dá v poho koupit už na 12 lvl. No celkově vzato než tenhle set, tak ke svý M24 za credity, dokoupím precision a sem na tom stejně jen o 5k fundu levnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *