BF P4F [16.díl] Engineer – Sharqi

Takže natočil sem další díl, kde hraji se základními zbraněmi, tentokrát u třídy inženýr. Hrál jsem na mapě Sharqi a to opět mód Rush. Uznávám, že to je s těmihle zbraněmi těžší, ale dobrej hráč si poradí :D. Pište do komentářů, co byste si přáli příště, doufám, že se vám video líbilo :) a těším se zase příště :)

Dřívější díly naleznete zde na mém kanálu na youtube: http://www.youtube.com/user/krabsimon

 1. TrauTenBerk

  Jak už sem jednou řekl, reklama by měla být oboustraná. Když už to sem cpeš tak bys podle mě mohl alespoň natáčet na CzBF serverech a zmínit se kde hraješ.

  • krabsimon Autor příspěvku

   já to sem dávam pro ty co se zajímají o p4f. Jestli se ti moje videa nelíběj tak se na ně nekoukej :P jinak ty sem samozřejmě žádná videa „necpeš“…

   • TrauTenBerk

    Na začátku každého videa mám reklamu na CzBF + většina frapsu je právě z CzBF. Příjde mi to jen jako spam když ani nepropaguješ tento server a využíváš tuhle stránku. Můj názor. Proti tobě nic nemám

    • krabsimon Autor příspěvku

     využívám tuhle stránku… já si myslim, že se najdou i lidi který se na to rádi podívaj… myslim si, že když občas na tomhle webu přibude blog ode mě, že se s webem nic nestane… jestli ti to vadí tak se omlouvám, snažil sem být na tomhle webu taky nějak aspoň trošičku aktivní… fakt nevim čemu můžou na tomhle webu moje příspěvky vadit… haters gonna hate ;)

     • TrauTenBerk

      :D Haters :D Trolle dělej si co chceš tohle je jen můj názor jen nevidím důvod proč když tenhle web využíváš k tomuhle účelu nejsi schopnej se o něm zmínit. Jsi jedinej LP kterej tu má svoje LP videa tak si myslím že nějakou zmínku nebo logo v intru si tenhle web a servery zasloužej. Hau domluvil sem.

     • krabsimon Autor příspěvku

      no tak sem neschopnej no :P já to dělám jen tak se srandy a ne z povinnosti a proto tomu nepřikládám nějakou veolkou důležitost, kdybych to měl jako články tak klidně ale jelikož ani nejsem členu KATU ani nic tak nevim proč bych měl… a vůbec :D že tě to baví to řešit :D taková prkotina :) měj se čau :)

     • TrauTenBerk

      Já to ani nechtěl řešit jen sem napsal svůj názor :) Bylo mi tě líto že si s tím děláš takovou práci a nikdo ti sem ani nic nenapíše ;) :D 100 lidí 100 chutí já jsem hold co na srdci to na jazyku :)

     • krabsimon Autor příspěvku

      no jestli si to myslel ironicky tak máš pravdu, :D jelikož já s tim skoro žádnou práci nemám takže lítost stranou ;) je to prostě jenom oddechovka že občas něco nahraju nic víc rozhodni se ti nechci nějak moc zabejvat, upravovat to atd.. na to sem línej :P

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *