9. den: Vysokokapacitní zásobník, další kód, slevy a bonusy

Dnes se toho urodilo o něco více, takže si to pojďme shrnout.

Nový zásobník

Pro tentokrát tu máme zase něco inženýry a pro jejich vymazlené SMG, jelikož se v obchodě objevil High Capacity Mags, který o 8 nábojů zvýší velikost zásobníků a přidá navíc 1 zásobník.

Zase další kód…

Ano, opět další den a další kód, ten dnešní je hlavně pro milovníky tanků, jelikož poskytuje Tank Armor Booster na 1 den.

F22E-XJJN-AAK3-7PNW

Kód patří sem: http://battlefield.play4free.com/en/store/redeem.

Platnost do 10.12. 8:59.

30% sleva na pistolky

Pokud se vám dělalo zle při pohledu na ceny pistolí, kde byla cena stanovena na 2500 Battlefunds při nákupu na trvalo, nyní si můžete pistoli dopřát s 30% slevou. Sleva platí na všechny pistole skupiny Elite, včetně velkého „Rexe“.

Platnost akce je do 13.12. 9:00.

 

Zvýhodněný nákup Battlefunds

Slevy zřejmě úzce souvisí s akcí na nákup Battlefunds, kde ke svému nákupu dostanete 10% nášup, no není to od nich hezké?

700 Battlefunds – bez bonusu

1540 Battlefunds + 10% bonus = 1695 Battlefunds

3290 Battlefunds + 10% bonus = 3620 Battlefunds

8750 Battlefunds + 10% bonus = 9625 Battlefunds

Akce však platí pouze dnes (9.12.), takže rychle nakupujte, ať mají chlapci z Easy radost ;)

Akce neplatí pro platby pomocí SMS a Battlefunds získané přes SponsorPay.

 

 1. Pingback: Každý den vánoční dárek (denně aktualizováno) | CZECH Battlefield Play4Free

 2. soldierXXXX

  Tyjo tak mi to vyšlo.Když jsem dnes přicházel ze školy, tak jsem přemýšlel co dneska bude za kód a říkal jsem si, že to asi bude booster.A ono jo :D

 3. Kelnar11

  nejlíp by udělali kdyby dali hru jak na startu po betě… silné zbraně, smyslné boostery a nechali by tier 3 a pak by na to nešahali… měli by místo koko.in dělat nový mapy a zbraně a techniku.. tipuju že 10. den bude nová hlaveň a kód na nějáký obleček nebo booster (ovšem na den) :D

  • santashadow

   suhlasim stebou

   • Theo

    Jn ale to neudělají… takže si můžem jít leda tak pást ovce…. Nejvíc mě teď dostává mortal strike s boostrem :D to není mortal strike ale atomovka… :D proto si od toho dávám pauzu.. počkám na update kdy to změní a zas se k tomů vratím, je to výborná hra ( ikdyž to nehorázně serou tedka.. ale BF2 se to hodně podobá a proto mě to tak drží … )

    • santashadow

     aha tak zato som ta davno nevidel hrat a pozdravuj Berusku od shadowa

 4. Theo

  Procti si forum a zistiš že tam o tom hodně lidí diskutuje ;) … A EAsy o tom ví, ale jak vidíš je jim to jedno, a z5 už to nepůjde půjde to jenom vpřed, takže customizaci dají ještě na pistole a brokovnice a pak budou přidávat jen obsah… Jediné co se změni po vánocích a tom update s customizací všech zbraní budou ceny… Ted sou tak vysoke aby si je lidi moc nekupovali… Moc lidí = moc legend vylepšení na zbraně na forever = Málo peněz pro EAsy… Nemá cenu tu o tom diskutovat… Protože tím stejně nic nezměníme ;)

 5. Johncze (admin) Autor příspěvku

  asi tak :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *